موقعیت در سایت : صفحه اصلی » نرم افزار گرافیک » طراحی سه بعدی » نرم افزار مهندسی سازه ها و قطعات پیش ساخته STRAKON Premium 2016 SP1
تبلیغات تبلیغات

نرم افزار مهندسی سازه ها و قطعات پیش ساخته STRAKON Premium 2016 SP1

 

STRAKON نرم افزاری جامع برای طراحی و مدل سازی و آنالیز سازه های مهندسی و انواع سازه های پیش ساخته ساختمانی است. این نرم افزار تمامی آنچه که یک مهندس عمران، معماری و یا ساختمان نیاز دارد در اختیارش قرار می دهد. چرا که تمامی ابزار و ویژگی های کامل را برای طراحی ساختمان، نقشه کشی کامل و دقیق مهندسی شده، مدل سازی سه بعدی سازه ها، اندازه گیری و انجام محاسبات کامل مهندسی، آنالیز کامل و همه جانبه طرح ها و هر آنچه که یک مهندس برای پیشبرد یک پروژه ساختمانی نیاز دارد را در خود دارد…

ین نرم افزار برای دفاتر و شرکت های مهندسی، دفاتر نقشه کشی ساختمان، موسسات آموزشی و … بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. عملکرد این برنامه بسیار سریع است و با خودکار سازی بسیاری از فرایند ها مدت زمان و هزینه های پروژه را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.


راهنمای فعالسازی:

۱- نرم افزار را نصب کنید.

۲- محتویات پوشه Cracked file را کپی کرده و در مسیر C:DICAD.etc جایگزین فایل های قبلی کنید.

۳- فایل بدون پسوند dicad و d2.ini را در مسیر های C:Windowsdicad و C:DICAD.etc حذف کنید. (ممکن است که مسیر ها و یا فایل های مذکور موجود نباشند.)

۴- تمامی محتویات پوشه scf را در مسیر C:DICAD.etcscf حذف کنید.

۵- از مسیر C:DICAD.etc فایل D2.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.۶- کد JC9A را در قسمت Unlock code وارد نمایید تا نرم افزار فعال شود.

dl2
برچسب ها : , ,
  Admin - مدیر
  بدون نظر

نظری ارسال نشده

شما نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از تایید و بررسی نمایش داده می شوند.
  • لطفاً نظرات خود را فقط برای مطلب بالا ارسال کنید.
  • فقط نظراتی که فارسی نوشته شده باشند پذیرفته میشوند.